669 132 428 - CHCESZ ZAMÓWIĆ EKOGROSZKEK OGIEŃ - ZADZWOŃ
ekogroszek
Ekogroszek Katowice

Sprzedajemy ekogroszek luzem lub w workach po 25 kg. Te worki mogą być sprzedawane na sztuki lub pakowane na paletę. Nasz workowany ekogroszek jest bardzo prosty w przechowywaniu oraz użytkowania. Nie wymaga on posiadania wiele miejsca w domu.

Możemy zauważyć, że coraz więcej osób, które kupuje ekogroszek przez naszą stronę internetową, decyduje się na zakup węgla w formie workowanego ekogroszku. Dlaczego warto wybrać ekogroszek pochodzący od naszej firmy? Powód jest niezwykle prosty. Jego wprost nadzwyczajna jakość.

Ekogroszek, który możesz u nas kupić jest groszkiem produkowanym z węgla i dostosowanym do palenia nim w kotłach podajnikowych. Ekogroszek oferowany przez nas jest paliwem odsiarczonym i odkamienionym. Po spalaniu ekogroszku  pozostaje bardzo niewielka ilość popiołu.

 

Eko Groszek Katowice

Nasz ekogroszek to surowiec o najwyższej jakości, który gwarantuje bardzo dobre parametry cieplne i wygodę użytkowania. Ekogroszek jest wydajny i ekologiczny. Jeżeli szukasz wydajnego paliwa, to kup nasz ekogroszek.

Jego kolejną bardzo dużą zaletą jest fakt, że można go zamówić tylko i wyłącznie przez internet. To sprawia, że nie musisz już martwić się koniecznością szukania stacjonarnego składu, na którym kupisz ekogroszek w Katowicach.

Jeżeli wahasz się przed zakupem ekogroszku przez internet, to zachęcamy do zapoznania się z opiniami naszych stałych klientów.