669 132 428 - CHCESZ ZAMÓWIĆ EKOGROSZKEK OGIEŃ - ZADZWOŃ
   ekogroszek

   Dobry ekogroszek Inowrocław – oto wysokiej jakości opał w Twoim mieście. Nasz ekogroszek stanowi zestawienie bardzo dobrych właściwości oraz przystępnej, konkurencyjnej ceny. To prosty sposób na wydajne ogrzewanie domu w sezonie grzewczym. Oferowany przez nas produkt spełnia wszystkie normy, czyniące go bezpiecznym dla użytkownika oraz środowiska. To gwarancja doskonałego spalania bez powstawania spieków oraz nadmiernej ilości popiołu. Ekogroszek w Inowrocławiu pomoże w utrzymaniu stałej, optymalnej temperatury w domu.

   Ekogroszek Inowrocław – opał wprost od producenta

   Inowrocław jest znany m.in. z soli, z której czerpie wiele korzyści. To miasto słynie głównie z uzdrowisk oraz sanatoriów. Na zwiedzających czekają m.in. solankowe tężnie, park uzdrowiskowy oraz wiele zabytków. Bez względu jednak na to w sezonie grzewczym mieszkańcy miasta muszą zatroszczyć się o dobry ekogroszek w Inowrocławiu.

   Oferowany przez nas opał występuje w dwóch wariantach: sprzedawany w workach oraz luzem. Bez względu na sposób pakowania właściwości ekogroszku pozostają bez zmian. Opał zapewnia wydajne spalanie, dostarczając potężną dawkę ciepła. Dzięki temu w domu utrzymana zostaje optymalna temperatura w sezonie jesienno-zimowym. Atutem jest także niewielka ilość popiołu powstająca w trakcie spalania. Do atmosfery dostaje się znikoma ilość siarki. Ekogroszek Inowrocław to bezpieczeństwo: dla użytkowników, domowników, środowiska oraz pieca. Sprawdzonej jakości opał minimalizuje ryzyko wystąpienia awarii pieca.

    

   DOSTAWA GRATIS NA TERENIE CAŁEGO KRAJU.

    

   Ekogroszek w Inowrocławiu – cena

   W naszej ofercie dostępny jest wysokiej jakości ekogroszek Inowrocław – w sprzedaży detalicznej oraz hurtowej. Jesteśmy producentami opału, dlatego też zapewniamy atrakcyjne ceny, które idą w parze z doskonałymi parametrami spalania. Potwierdzają to liczne opinie zadowolonych klientów.

   Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Zadbaj o ciepło w Twoim domu już dziś.

   DOSTAWA GRATIS NA TERENIE CAŁEGO KRAJU

   ZADZWOŃ I ZAMÓW

   22 398 88 36

   EKOGROSZEK OGIEŃ

   Wartość Opałowa - 23 MJ/kg
   ✅ Granulacja - 8-25mm
   Spiekalność - 0 RI
   ✅ Popiół - do 3%
   Zawartość Siarki - 0,15%
   100% Bez Kamienia
    

   EKOGROSZEK ULTRA

   Wartość Opałowa - 28-30 MJ/kg
   ✅ Granulacja - 8-25mm
   Spiekalność - 0-5 RI
   ✅ Popiół - do 2,5%
   Zawartość Siarki - 0,2%
   100% Bez Kamienia
    

   EKOGROSZEK PREMIUM

   Wartość Opałowa - 25-27 MJ/kg
   ✅ Granulacja - 8-25mm
   Spiekalność - 0 RI
   ✅ Popiół - 2,5%
   Zawartość Siarki - 0,15%
   100% Bez Kamienia
    
   satysfakcja ekogroszek ogień
   lider ekogroszek ogień
   sibugol rzetelna firma