669 132 428 - CHCESZ ZAMÓWIĆ EKOGROSZKEK OGIEŃ - ZADZWOŃ
ekogroszek

Dobry ekogroszek Inowrocław – oto wysokiej jakości opał w Twoim mieście. Nasz ekogroszek stanowi zestawienie bardzo dobrych właściwości oraz przystępnej, konkurencyjnej ceny. To prosty sposób na wydajne ogrzewanie domu w sezonie grzewczym. Oferowany przez nas produkt spełnia wszystkie normy, czyniące go bezpiecznym dla użytkownika oraz środowiska. To gwarancja doskonałego spalania bez powstawania spieków oraz nadmiernej ilości popiołu. Ekogroszek w Inowrocławiu pomoże w utrzymaniu stałej, optymalnej temperatury w domu.

Ekogroszek Inowrocław – opał wprost od producenta

Inowrocław jest znany m.in. z soli, z której czerpie wiele korzyści. To miasto słynie głównie z uzdrowisk oraz sanatoriów. Na zwiedzających czekają m.in. solankowe tężnie, park uzdrowiskowy oraz wiele zabytków. Bez względu jednak na to w sezonie grzewczym mieszkańcy miasta muszą zatroszczyć się o dobry ekogroszek w Inowrocławiu.

Oferowany przez nas opał występuje w dwóch wariantach: sprzedawany w workach oraz luzem. Bez względu na sposób pakowania właściwości ekogroszku pozostają bez zmian. Opał zapewnia wydajne spalanie, dostarczając potężną dawkę ciepła. Dzięki temu w domu utrzymana zostaje optymalna temperatura w sezonie jesienno-zimowym. Atutem jest także niewielka ilość popiołu powstająca w trakcie spalania. Do atmosfery dostaje się znikoma ilość siarki. Ekogroszek Inowrocław to bezpieczeństwo: dla użytkowników, domowników, środowiska oraz pieca. Sprawdzonej jakości opał minimalizuje ryzyko wystąpienia awarii pieca.

 

DOSTAWA GRATIS NA TERENIE CAŁEGO KRAJU.

 

Ekogroszek w Inowrocławiu – cena

W naszej ofercie dostępny jest wysokiej jakości ekogroszek Inowrocław – w sprzedaży detalicznej oraz hurtowej. Jesteśmy producentami opału, dlatego też zapewniamy atrakcyjne ceny, które idą w parze z doskonałymi parametrami spalania. Potwierdzają to liczne opinie zadowolonych klientów.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Zadbaj o ciepło w Twoim domu już dziś.

DOSTAWA GRATIS NA TERENIE CAŁEGO KRAJU

ZADZWOŃ I ZAMÓW

669 132 428

EKOGROSZEK OGIEŃ

Wartość Opałowa - 23-25 MJ/kg
✅ Granulacja - 5-25mm
Spiekalność - 0-10 RI
✅ Popiół - 4-7%
Zawartość Siarki ~0,4%
100% Bez Kamienia
 

EKOGROSZEK ULTRA

Wartość Opałowa - 26-29 MJ/kg
✅ Granulacja - 6-25mm
Spiekalność - 0-3 RI
✅ Popiół - 2-4%
Zawartość Siarki ~0,4%
100% Bez Kamienia
 

EKOGROSZEK PREMIUM

Wartość Opałowa - 24-26 MJ/kg
✅ Granulacja - 5-25mm
Spiekalność - 0-10 RI
✅ Popiół - 3-7%
Zawartość Siarki ~0,6%
100% Bez Kamienia
 
satysfakcja ekogroszek ogień
lider ekogroszek ogień
sibugol rzetelna firma