669 132 428 - CHCESZ ZAMÓWIĆ EKOGROSZKEK OGIEŃ - ZADZWOŃ
ekogroszek

Ekogroszek Hrubieszów – oferujemy wysokiej jakości opał w Twoim regionie. Dobry ekogroszek stanowi połączenie świetnych parametrów oraz przystępnej ceny. Z jego pomocą można wydajnie ogrzać dom w sezonie jesienno-zimowym. Podczas spalania szybko osiąga pożądaną temperaturę i pozwala na jej utrzymanie na optymalnym poziomie. Ekogroszek w Hrubieszowie spełnia normy, które potwierdzają jego bezpieczeństwo dla użytkowników oraz środowiska. Niewielka wilgotność opału sprawia, że nie wpływa on w żaden sposób na prawidłową pracę kotła. Poznaj ekogroszek, który cieszy się dużym zaufaniem wśród klientów.

Ekogroszek Hrubieszów – doskonały opał w sezonie grzewczym

Hrubieszów jest znany m.in. z bogatej tradycji i historii. W mieście znajdują się liczne zabytki architektury. Wokół natomiast rozciągają się piękne naturalne krajobrazy. Tutaj, podobnie jak i w innych miejscowościach w kraju, mieszkańcy co roku muszą zatroszczyć się o dobry ekogroszek w Hrubieszowie.

Sprzedajemy opał pakowany w worki lub też luzem. Nasz produkt jest wysokiej jakości ekogroszkiem o świetnych parametrach. Podczas spalania produkowana jest niewielka ilość siarki oraz popiołu. Sam popiół można wykorzystać jako nawóz do użyźniania np. trawnika. Eliminuje to konieczność częstego czyszczenia pieca. Opał wyróżnia się również niewielką wilgotnością.

Ekogroszek Hrubieszów jest bezpieczny dla użytkowników i środowiska. Z jego pomocą można zapewnić wydajne ogrzewanie domu w sezonie grzewczym. Produkt pakowany w worki można łatwo zaaplikować do podajnika i magazynować w kotłowni.

 

DOSTAWA GRATIS NA TERENIE CAŁEGO KRAJU.

 

Ekogroszek w Hrubieszowie – cena

Dobry ekogroszek Hrubieszów jest opałem o doskonałych parametrach – dostępny w korzystnej cenie. Jako producenci jesteśmy w stanie zaoferować konkurencyjną ofertę – bez pośredników. Sprzedaż detaliczna oraz hurtowa.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Nie odkładaj decyzji o zakupie na później.

DOSTAWA GRATIS NA TERENIE CAŁEGO KRAJU

ZADZWOŃ I ZAMÓW

669 132 428

EKOGROSZEK OGIEŃ

Wartość Opałowa - 23-25 MJ/kg
✅ Granulacja - 5-25mm
Spiekalność - 0-10 RI
✅ Popiół - 4-7%
Zawartość Siarki ~0,4%
100% Bez Kamienia
 

EKOGROSZEK ULTRA

Wartość Opałowa - 26-29 MJ/kg
✅ Granulacja - 6-25mm
Spiekalność - 0-3 RI
✅ Popiół - 2-4%
Zawartość Siarki ~0,4%
100% Bez Kamienia
 

EKOGROSZEK PREMIUM

Wartość Opałowa - 24-26 MJ/kg
✅ Granulacja - 5-25mm
Spiekalność - 0-10 RI
✅ Popiół - 3-7%
Zawartość Siarki ~0,6%
100% Bez Kamienia
 
satysfakcja ekogroszek ogień
lider ekogroszek ogień
sibugol rzetelna firma