669 132 428 - CHCESZ ZAMÓWIĆ EKOGROSZKEK OGIEŃ - ZADZWOŃ
   ekogroszek

   Ekogroszek Hrubieszów – oferujemy wysokiej jakości opał w Twoim regionie. Dobry ekogroszek stanowi połączenie świetnych parametrów oraz przystępnej ceny. Z jego pomocą można wydajnie ogrzać dom w sezonie jesienno-zimowym. Podczas spalania szybko osiąga pożądaną temperaturę i pozwala na jej utrzymanie na optymalnym poziomie. Ekogroszek w Hrubieszowie spełnia normy, które potwierdzają jego bezpieczeństwo dla użytkowników oraz środowiska. Niewielka wilgotność opału sprawia, że nie wpływa on w żaden sposób na prawidłową pracę kotła. Poznaj ekogroszek, który cieszy się dużym zaufaniem wśród klientów.

   Ekogroszek Hrubieszów – doskonały opał w sezonie grzewczym

   Hrubieszów jest znany m.in. z bogatej tradycji i historii. W mieście znajdują się liczne zabytki architektury. Wokół natomiast rozciągają się piękne naturalne krajobrazy. Tutaj, podobnie jak i w innych miejscowościach w kraju, mieszkańcy co roku muszą zatroszczyć się o dobry ekogroszek w Hrubieszowie.

   Sprzedajemy opał pakowany w worki lub też luzem. Nasz produkt jest wysokiej jakości ekogroszkiem o świetnych parametrach. Podczas spalania produkowana jest niewielka ilość siarki oraz popiołu. Sam popiół można wykorzystać jako nawóz do użyźniania np. trawnika. Eliminuje to konieczność częstego czyszczenia pieca. Opał wyróżnia się również niewielką wilgotnością.

   Ekogroszek Hrubieszów jest bezpieczny dla użytkowników i środowiska. Z jego pomocą można zapewnić wydajne ogrzewanie domu w sezonie grzewczym. Produkt pakowany w worki można łatwo zaaplikować do podajnika i magazynować w kotłowni.

    

   DOSTAWA GRATIS NA TERENIE CAŁEGO KRAJU.

    

   Ekogroszek w Hrubieszowie – cena

   Dobry ekogroszek Hrubieszów jest opałem o doskonałych parametrach – dostępny w korzystnej cenie. Jako producenci jesteśmy w stanie zaoferować konkurencyjną ofertę – bez pośredników. Sprzedaż detaliczna oraz hurtowa.

   Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Nie odkładaj decyzji o zakupie na później.

   DOSTAWA GRATIS NA TERENIE CAŁEGO KRAJU

   ZADZWOŃ I ZAMÓW

   22 398 88 36

   EKOGROSZEK OGIEŃ

   Wartość Opałowa - 23 MJ/kg
   ✅ Granulacja - 8-25mm
   Spiekalność - 0 RI
   ✅ Popiół - do 3%
   Zawartość Siarki - 0,15%
   100% Bez Kamienia
    

   EKOGROSZEK ULTRA

   Wartość Opałowa - 28-30 MJ/kg
   ✅ Granulacja - 8-25mm
   Spiekalność - 0-5 RI
   ✅ Popiół - do 2,5%
   Zawartość Siarki - 0,2%
   100% Bez Kamienia
    

   EKOGROSZEK PREMIUM

   Wartość Opałowa - 25-27 MJ/kg
   ✅ Granulacja - 8-25mm
   Spiekalność - 0 RI
   ✅ Popiół - 2,5%
   Zawartość Siarki - 0,15%
   100% Bez Kamienia
    
   satysfakcja ekogroszek ogień
   lider ekogroszek ogień
   sibugol rzetelna firma