669 132 428 - CHCESZ ZAMÓWIĆ EKOGROSZKEK OGIEŃ - ZADZWOŃ
ekogroszek

Ekogroszek Grudziądz – poznaj wysokiej jakości opał w Twojej okolicy. Nasz produkt stanowi połączenie doskonałych parametrów z atrakcyjną ceną. Z jego pomocą w prosty i wygodny sposób zapewnisz efektywne ogrzewanie swojego domu. Dobry ekogroszek spełnia wszystkie normy, czyniąc go opałem wydajnym i w pełni bezpiecznym dla użytkowników i środowiska. Bez względu na rodzaj pieca zapewnia doskonałe spalanie i pozwala szybko uzyskać pożądaną temperaturę w domu. Ekogroszek w Grudziądzu to doskonały opał, czego potwierdzeniem są opinie dotychczasowych klientów.

Ekogroszek Grudziądz – wysokiej jakości opał w Twoim regionie

Grudziądz słynie m.in. z licznych zabytków i ciekawej architektury. Z uwagi na bogatą historię nazywany jest miastem spichlerzy oraz ułanów. Rozciągają się tu piękne krajobrazy, architektura doskonale stapia się z naturą. Co roku w sezonie grzewczym mieszkańcy poszukują firmy, która dostarczy im dobry ekogroszek w Grudziądzu.

Nasz opał dostępny jest w dwóch wersjach pakowania: w workach oraz luzem. Bez względu jednak na wariant ekogroszek odznacza się doskonałymi parametrami. W trakcie spalania wytwarzana jest niewielka ilość popiołu, który może posłużyć jako naturalny nawóz np. do trawników. Ponadto użytkownicy nie muszą zbyt często czyścić pieców. Podczas spalania do atmosfery emitowana jest również niewielka ilość siarki. Ekogroszek Grudziądz jest bezpieczny dla domowników oraz środowiska. Bez względu na producenta pieca opał umożliwia szybkie osiągnięcie zadanej temperatury.

To sposób na zapewnienie wydajnego ogrzewania domu w sezonie grzewczym.

 

DOSTAWA GRATIS NA TERENIE CAŁEGO KRAJU.

 

Ekogroszek w Grudziądzu – cena

Dobry ekogroszek Grudziądz dostępny jest w ofercie sprzedaży detalicznej oraz hurtowej. Jako producenci wysokiej jakości opału dostarczamy na rynek produkt przystępny cenowo – bez pośredników.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Zatroszcz się o ciepło w Twoim domu już dziś.

DOSTAWA GRATIS NA TERENIE CAŁEGO KRAJU

ZADZWOŃ I ZAMÓW

669 132 428

EKOGROSZEK OGIEŃ

Wartość Opałowa - 23-25 MJ/kg
✅ Granulacja - 5-25mm
Spiekalność - 0-10 RI
✅ Popiół - 4-7%
Zawartość Siarki ~0,4%
100% Bez Kamienia
 

EKOGROSZEK ULTRA

Wartość Opałowa - 26-29 MJ/kg
✅ Granulacja - 6-25mm
Spiekalność - 0-3 RI
✅ Popiół - 2-4%
Zawartość Siarki ~0,4%
100% Bez Kamienia
 

EKOGROSZEK PREMIUM

Wartość Opałowa - 24-26 MJ/kg
✅ Granulacja - 5-25mm
Spiekalność - 0-10 RI
✅ Popiół - 3-7%
Zawartość Siarki ~0,6%
100% Bez Kamienia
 
satysfakcja ekogroszek ogień
lider ekogroszek ogień
sibugol rzetelna firma