669 132 428 - CHCESZ ZAMÓWIĆ EKOGROSZKEK OGIEŃ - ZADZWOŃ
   ekogroszek

   Dobry ekogroszek Bytoń to opał, który pomoże ogrzać dom. Oferowany przez nas produkt łączy świetne właściwości z przystępną, atrakcyjną ceną. To odpowiedź na pytanie, w jaki sposób zapewnić wydajne ogrzewanie mieszkania w sezonie grzewczym. Ekogroszek został wyprodukowany w taki sposób, aby spełniał wszystkie normy. Jest w pełni bezpieczny dla użytkowników, domowników, środowiska, a także w żaden sposób nie wpływa na prawidłową pracę pieca. Świetnie się spala, pozostaje po nim niewiele odpadu. Ekogroszek w Bytoniu to wysokiej jakości opał, który cieszy się zaufaniem wśród klientów.

   Ekogroszek Bytoń – doskonały opał dla Twojego pieca

   Bytoń jest znany m.in. z pięknych widoków. To urokliwa miejscowość w województwie kujawsko-pomorskich, w której można znaleźć kilka zabytków architektury. Pomimo tego, że jest to niewielka miejscowość, mieszkańcy w sezonie grzewczym mogą liczyć na dostawę wysokiej jakości opału, którym jest nasz ekogroszek w Bytoniu.

   Oferowany przez nas produkt dostępny jest w dwóch wariantach – w workach oraz luzem. Na uwagę zasługują jego doskonałe parametry. Warto zauważyć, że w trakcie procesu spalania wytwarzana jest niewielka ilość popiołu. To eliminuje konieczność częstego czyszczenia pieca. Produkowana jest również jedynie śladowa ilość siarki. Jest to opał bezpieczny dla zdrowia człowieka oraz środowiska. Sprawdzony ekogroszek Bytoń to także gwarancja prawidłowej pracy pieca i zmniejszenie ryzyka jego awarii.

   Za pomocą naszego opału efektywnie ogrzejesz dom w sezonie jesienno-zimowym. Zapewnij sobie komfort użytkowania i przyjemną, stałą temperaturę w domu.

    

   DOSTAWA GRATIS NA TERENIE CAŁEGO KRAJU.

    

   Ekogroszek w Bytoniu – cena

   Wysokiej jakości ekogroszek Bytoń oferowany jest w sprzedaży detalicznej, a także hurtowej. Jesteśmy producentami opału, dlatego też oferujemy atrakcyjną cenę – bez pośredników.

   Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Nie odkładaj decyzji o zakupie na później.

   DOSTAWA GRATIS NA TERENIE CAŁEGO KRAJU

   ZADZWOŃ I ZAMÓW

   22 398 88 36

   EKOGROSZEK OGIEŃ

   Wartość Opałowa - 23 MJ/kg
   ✅ Granulacja - 8-25mm
   Spiekalność - 0 RI
   ✅ Popiół - do 3%
   Zawartość Siarki - 0,15%
   100% Bez Kamienia
    

   EKOGROSZEK ULTRA

   Wartość Opałowa - 28-30 MJ/kg
   ✅ Granulacja - 8-25mm
   Spiekalność - 0-5 RI
   ✅ Popiół - do 2,5%
   Zawartość Siarki - 0,2%
   100% Bez Kamienia
    

   EKOGROSZEK PREMIUM

   Wartość Opałowa - 25-27 MJ/kg
   ✅ Granulacja - 8-25mm
   Spiekalność - 0 RI
   ✅ Popiół - 2,5%
   Zawartość Siarki - 0,15%
   100% Bez Kamienia
    
   satysfakcja ekogroszek ogień
   lider ekogroszek ogień
   sibugol rzetelna firma