669 132 428 - CHCESZ ZAMÓWIĆ EKOGROSZKEK OGIEŃ - ZADZWOŃ
ekogroszek

Dobry ekogroszek Bytoń to opał, który pomoże ogrzać dom. Oferowany przez nas produkt łączy świetne właściwości z przystępną, atrakcyjną ceną. To odpowiedź na pytanie, w jaki sposób zapewnić wydajne ogrzewanie mieszkania w sezonie grzewczym. Ekogroszek został wyprodukowany w taki sposób, aby spełniał wszystkie normy. Jest w pełni bezpieczny dla użytkowników, domowników, środowiska, a także w żaden sposób nie wpływa na prawidłową pracę pieca. Świetnie się spala, pozostaje po nim niewiele odpadu. Ekogroszek w Bytoniu to wysokiej jakości opał, który cieszy się zaufaniem wśród klientów.

Ekogroszek Bytoń – doskonały opał dla Twojego pieca

Bytoń jest znany m.in. z pięknych widoków. To urokliwa miejscowość w województwie kujawsko-pomorskich, w której można znaleźć kilka zabytków architektury. Pomimo tego, że jest to niewielka miejscowość, mieszkańcy w sezonie grzewczym mogą liczyć na dostawę wysokiej jakości opału, którym jest nasz ekogroszek w Bytoniu.

Oferowany przez nas produkt dostępny jest w dwóch wariantach – w workach oraz luzem. Na uwagę zasługują jego doskonałe parametry. Warto zauważyć, że w trakcie procesu spalania wytwarzana jest niewielka ilość popiołu. To eliminuje konieczność częstego czyszczenia pieca. Produkowana jest również jedynie śladowa ilość siarki. Jest to opał bezpieczny dla zdrowia człowieka oraz środowiska. Sprawdzony ekogroszek Bytoń to także gwarancja prawidłowej pracy pieca i zmniejszenie ryzyka jego awarii.

Za pomocą naszego opału efektywnie ogrzejesz dom w sezonie jesienno-zimowym. Zapewnij sobie komfort użytkowania i przyjemną, stałą temperaturę w domu.

 

DOSTAWA GRATIS NA TERENIE CAŁEGO KRAJU.

 

Ekogroszek w Bytoniu – cena

Wysokiej jakości ekogroszek Bytoń oferowany jest w sprzedaży detalicznej, a także hurtowej. Jesteśmy producentami opału, dlatego też oferujemy atrakcyjną cenę – bez pośredników.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Nie odkładaj decyzji o zakupie na później.

DOSTAWA GRATIS NA TERENIE CAŁEGO KRAJU

ZADZWOŃ I ZAMÓW

669 132 428

EKOGROSZEK OGIEŃ

Wartość Opałowa - 23-25 MJ/kg
✅ Granulacja - 5-25mm
Spiekalność - 0-10 RI
✅ Popiół - 4-7%
Zawartość Siarki ~0,4%
100% Bez Kamienia
 

EKOGROSZEK ULTRA

Wartość Opałowa - 26-29 MJ/kg
✅ Granulacja - 6-25mm
Spiekalność - 0-3 RI
✅ Popiół - 2-4%
Zawartość Siarki ~0,4%
100% Bez Kamienia
 

EKOGROSZEK PREMIUM

Wartość Opałowa - 24-26 MJ/kg
✅ Granulacja - 5-25mm
Spiekalność - 0-10 RI
✅ Popiół - 3-7%
Zawartość Siarki ~0,6%
100% Bez Kamienia
 
satysfakcja ekogroszek ogień
lider ekogroszek ogień
sibugol rzetelna firma