669 132 428 - CHCESZ ZAMÓWIĆ EKOGROSZKEK OGIEŃ - ZADZWOŃ
ekogroszek

Ekogroszek Bydgoszcz – oferujemy wysokiej jakości opał w Twoim regionie. Stanowi połączenie doskonałych parametrów spalania oraz przystępnej, konkurencyjnej ceny. Nasz produkt jest gwarancją zapewnienia wydajnego ogrzewania domu w sezonie jesienno-zimowym. Ekogroszek spełnia wszystkie normy, dzięki czemu możesz mieć pewność, że jest bezpieczny dla domowników, środowiska oraz prawidłowego działania pieca. Doskonale się spala bez względu na rodzaj pieca oraz producenta. Nasz ekogroszek w Bydgoszczy to sprawdzone rozwiązanie, co potwierdzają liczne opinie zadowolonych klientów.

Ekogroszek Bydgoszcz – doskonałe parametry opału

Bydgoszcz słynie m.in. z licznych rzeźb, które zachwycają mieszkańców i turystów. Czasami można się spotkać z określeniem, że jest to miasto zbudowane wokół wody. Zawdzięcza to obecności kanału bydgoskiego. Niegdyś przebiegał tędy jeden z ważniejszych szlaków handlowych. Mieszkańcy oprócz piękna miasta muszą zmierzyć się z innym wyzwaniem – znaleźć dobry ekogroszek w Bydgoszczy w okresie jesienno-zimowym.

Sprzedajemy opał w workach i luzem. Oferowany przez nas ekogroszek wyróżnia się świetnymi właściwościami. Na uwagę zasługuje wytwarzanie niewielkiej ilości popiołu i siarki w procesie spalania. Nie wszyscy producenci mogą zapewnić optymalne parametry opału. Użytkownik zyskuje nie tylko świadomość, że wybiera produkt bezpieczny, ale przede wszystkim rzadziej musi czyścić piec.

Ekogroszek Bydgoszcz to sposób na wydajne ogrzanie domu w sezonie grzewczym. Już niewielka ilość pozwala uzyskać przyjemne ciepło. Korzystając z pakowania w worki, można zapewnić sobie komfort użytkowania i przechowywania opału.

 

DOSTAWA GRATIS NA TERENIE CAŁEGO KRAJU.

 

Ekogroszek w Bydgoszczy – cena

Nasz ekogroszek Bydgoszcz możesz kupić detalicznie lub hurtowo. Jako producenci wysokiej jakości opału oferujemy przystępną cenę (bez pośredników) z zachowaniem doskonałych parametrów.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Gwarantujemy połączenie przystępnej ceny i wydajnego spalania.

DOSTAWA GRATIS NA TERENIE CAŁEGO KRAJU

ZADZWOŃ I ZAMÓW

669 132 428

EKOGROSZEK OGIEŃ

Wartość Opałowa - 23-25 MJ/kg
✅ Granulacja - 5-25mm
Spiekalność - 0-10 RI
✅ Popiół - 4-7%
Zawartość Siarki ~0,4%
100% Bez Kamienia
 

EKOGROSZEK ULTRA

Wartość Opałowa - 26-29 MJ/kg
✅ Granulacja - 6-25mm
Spiekalność - 0-3 RI
✅ Popiół - 2-4%
Zawartość Siarki ~0,4%
100% Bez Kamienia
 

EKOGROSZEK PREMIUM

Wartość Opałowa - 24-26 MJ/kg
✅ Granulacja - 5-25mm
Spiekalność - 0-10 RI
✅ Popiół - 3-7%
Zawartość Siarki ~0,6%
100% Bez Kamienia
 
satysfakcja ekogroszek ogień
lider ekogroszek ogień
sibugol rzetelna firma