669 132 428 - CHCESZ ZAMÓWIĆ EKOGROSZKEK OGIEŃ - ZADZWOŃ
ekogroszek
Ekogroszek Bielsko- Biała

Od lat prowadzimy działalność w zakresie sprzedaży węgla kamiennego oraz ekogroszku. W naszej ofercie znajduje się polski węgiel kamienny. Jego jakość budzi uznanie wśród naszych klientów. Zarówno węgiel, jak i ekogroszek jest suszony oraz magazynowany pod zadaszeniem przed dostarczeniem go do nas z kopalni. Tylko takie, czyli odpowiednie przechowywanie ekogroszku powoduje, że ekogroszek zyska na wydajności.

Spala się on bardzo wolno i gwarantuje wysoką temperaturę. W naszym sklepie internetowym możesz zakupić między innymi ekogroszek workowany, pakowany w firmowe 25 kg worki. Są one wykonane z bardzo solidnego tworzywa. Ekogroszek dostarczamy ułożony na palecie. Mamy własne ciężarówki przystosowane do transportowania ekogroszku

Dostarczamy ekogroszek na terenie całej Polski.

 

Eko Groszek Bielsko- Biała

Posiadamy samochody wyposażone w podnośniki. To sprawia, że możemy Ci zaoferować na przykład rozładunek bezpośrednio do piwnicy lub pomieszczenia gospodarczego. Zapraszamy do kupowania ekogroszku za pośrednictwem naszej strony internetowej. Ekogroszek, który mamy w naszej ofercie posiada wszystkie wymagane prawem certyfikaty.

Jest suchy i wydajny. Naszą wiarygodność podbijają opinie stałych klientów. Naprawdę nie warto kupować ekogroszku na stacjonarnym składzie w Bielsku-Białej, ponieważ u nas jest o wiele taniej.

Wysyłamy ekogroszek w ciągu 24 godzin od otrzymania wpłaty.