669 132 428 - CHCESZ ZAMÓWIĆ EKOGROSZKEK OGIEŃ - ZADZWOŃ
   ekogroszek

   Dobry ekogroszek Biała Podlaska – oto wysokiej jakości opał w Twojej okolicy. Łączy w sobie doskonałe właściwości spalania z konkurencyjną ceną. Nasz produkt zapewnia efektywne ogrzewanie mieszkania w sezonie grzewczym. Wystarczą odpowiednie ustawienia pieca, aby zadana temperatura została osiągnięta natychmiast. Ekogroszek w Białej Podlaskiej spełnia wszystkie niezbędne normy dla tego typu produktu. Jest w pełni bezpieczny dla domowników oraz środowiska. Ponadto współgra z piecem każdego producenta, zmniejszając ryzyko jego awaryjności. To opał wysokiej jakości, co potwierdzają liczne opinie zadowolonych klientów.

   Ekogroszek Biała Podlaska – idealny opał dla Twoich potrzeb

   Biała Podlaska słynie m.in. z licznych zabytków, które warto odwiedzić, będąc w województwie lubelskim. Wokół roztaczają się piękne widoki, co skutecznie zachęca do spędzenia kilku dni w tych okolicach. Bez względu na walory turystyczne mieszkańcy regionu muszą znaleźć dobry ekogroszek w Białej Podlaskiej w sezonie grzewczym.

   Sprzedawany przez nas opał dostępny jest luzem oraz w workach. Oferujemy wysokiej jakości ekogroszek, który odznacza się doskonałymi właściwościami. Na uwagę zasługuje niewielka wilgotność, co pozytywnie wpływa na pracę kotła. Ponadto w trakcie procesu spalania powstaje niewielka ilość popiołu – eliminuje to konieczność częstego czyszczenia pieca. Wytwarzana jest także niewielka ilość siarki.

   Ekogroszek Biała Podlaska to produkt bezpieczny dla domowników oraz środowiska. Umożliwia efektywne ogrzewanie domu w sezonie jesienno-zimowym. Dzięki pakowaniu w worki możliwe jest komfortowe uzupełnianie podajnika i magazynowanie opału w kotłowni.

    

   DOSTAWA GRATIS NA TERENIE CAŁEGO KRAJU.

    

   Ekogroszek w Białej Podlaskiej – cena

   Dobry ekogroszek Biała Podlaska to opał o świetnych parametrach w przystępnej cenie. Jesteśmy producentami tego opału, dzięki czemu możemy zapewnić atrakcyjną cenę bez pośredników.

   Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Gwarantujemy połączenie przystępnej ceny i wydajnego spalania.

   DOSTAWA GRATIS NA TERENIE CAŁEGO KRAJU

   ZADZWOŃ I ZAMÓW

   22 398 88 36

   EKOGROSZEK OGIEŃ

   Wartość Opałowa - 23 MJ/kg
   ✅ Granulacja - 8-25mm
   Spiekalność - 0 RI
   ✅ Popiół - do 3%
   Zawartość Siarki - 0,15%
   100% Bez Kamienia
    

   EKOGROSZEK ULTRA

   Wartość Opałowa - 28-30 MJ/kg
   ✅ Granulacja - 8-25mm
   Spiekalność - 0-5 RI
   ✅ Popiół - do 2,5%
   Zawartość Siarki - 0,2%
   100% Bez Kamienia
    

   EKOGROSZEK PREMIUM

   Wartość Opałowa - 25-27 MJ/kg
   ✅ Granulacja - 8-25mm
   Spiekalność - 0 RI
   ✅ Popiół - 2,5%
   Zawartość Siarki - 0,15%
   100% Bez Kamienia
    
   satysfakcja ekogroszek ogień
   lider ekogroszek ogień
   sibugol rzetelna firma