669 132 428 - CHCESZ ZAMÓWIĆ EKOGROSZKEK OGIEŃ - ZADZWOŃ
ekogroszek

%

Ocena Całkowita

DRAGON to rodzima, polska firma, która od kilkunastu lat prężnie rozwija się w branży cieplarskiej. W jej produkcji znajdują się między innymi kotły centralnego ogrzewania, w tym kotły retortowe, zasypowe i tłokowe. Ich cechą charakterystyczną jest przede wszystkim duża wydajność, bezpieczeństwo obsługi jak i ekologiczność, potwierdzana europejskimi certyfikatami norm.

Każdy produkt od DRAGONA to precyzja wykonania i dbałość o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Co więcej, firma koncentruje się na produkcji rozwiązań o wysokiej sprawności energetycznej i bezawaryjności, co wynika z doświadczeń oraz licznych testów przeprowadzanych przez Pleszewską Fabrykę Kotłów. Dużym atutem przedsiębiorstwa jest również fachowa wiedza, pozwalająca na maksymalnie profesjonalną obsługę każdego klienta. DRAGON stawia na nowoczesne technologie, ale nie zapomina również o estetyce i prostocie obsługi, stąd też duża popularność wszystkich produktów wychodzących z fabrycznej taśmy.

Nowoczesny piec na eko – groszek DRAGON S jest propozycją nietuzinkową, skierowaną do osób ceniących sobie funkcjonalność i prostotę obsługi. Najwyższa jakość wykorzystanych materiałów stanowi gwarancję wieloletniego użytkowania, co zwiększa atrakcyjność całości i tworzy doskonały stosunek pomiędzy jakością a ceną. Produkt to automatycznie sterowany stalowy, wodny kocioł, którego podstawowym atutem jest wysoka efektywność energetyczna. Jest więc opcją, umożliwiającą spalanie nie tylko eko – groszku, ale również węgla kamiennego czy koncepcji miałowych.

Piec na eko – groszek DRAGON S został zaprojektowany z wysokogatunkowych blach stalowych o grubościach dochodzących do 10 mm.  Posiada wlot górnokanałowy oraz wymienne palenisko główne z żeliwa sferoidalnego, co powoduje, iż całość jest odporna na odkształcenia,  zwiększając samą żywotność i użyteczność. Produkt zachwyca cichą pracą, powiązaną z obecnością łożyskowania elementów w podajniku. Takie rozwiązanie ułatwia również dbałość o konstrukcję i jej ewentualne czyszczenie (nie wymaga bowiem demontażu poszczególnych części).

Kocioł na eko – groszek DRAGON S stanowi pomysł ekologiczny, potwierdzony licznymi, europejskimi certyfikatami. Jest nie tylko praktyczny, ale również wygodny w zarządzaniu, dzięki obecności nowoczesnego wielostrefowego sterownika pogody. System współpracujący z pompami i termostatem pokojowym, umożliwia optymalne ustawienia, dopasowane do wielu czynników. Producent daje użytkownikowi możliwość wyboru strony umiejscowienia podajnika, czopucha o kwadratowym bądź owalnym przekroju, jak i kierunku wylotu spalin, co sprawia, że sam produkt jest dopasowany do indywidulnych oczekiwań, czy potrzeb.

Kocioł, o którym mowa wykorzystuje najlepsze rozwiązania i systemy, aby zminimalizować wysiłek człowieka, a jednocześnie uwzględnić maksymalną wydajność. Dlatego też, piec DRAGON S na eko – groszek wyposażono w duży pojemnik opałowy, wystarczający ( w zależności od kilku czynników) na nawet tygodniową pracę bez dodatkowego załadunku. Obecność specjalnej osłonki termicznej drzwiczek kotła pozwala na zatrzymanie strat ciepła wynikających z braku szczelności, co ma miejsce w wielu modelach dostępnych na rynku. Dużym atutem jest także kilkuletnia gwarancja producenta, będący wynikiem zastosowania najwyższej jakości materiałów i przemyślanej konstrukcji. Każdy użytkownik może więc mieć pewność satysfakcji, tym bardziej, iż urządzenie pozwala na „dopasowanie” jego działania do nawet najbardziej wymagających form. DRAGON S z pewnością należy do kotłów innowacyjnych, bazujących na technologiach oraz sprawdzonych koncepcjach. Zadowolenie odbiorców, potwierdzone chociażby opiniami w internecie pozwala wysnuć teorię, że jest to rozwiązanie o dużej wydajności i realnym komforcie użytkowników.