669 132 428 - CHCESZ ZAMÓWIĆ EKOGROSZKEK OGIEŃ - ZADZWOŃ
   ekogroszek
   Ekogroszek Łódź

   Sprzedajemy ekogroszek w całej Polsce. Prowadzimy sklep internetowy z różnego rodzaju ekogroszkiem. Serdecznie zapraszamy do korzystania z usług naszej firmy. Gwarantujemy, że u nas dostępny jest nie tylko ekogroszek, ale też węgiel, inny materiał opałowy oraz brykiet. Wszystko bardzo wysokiej jakości. Jeżeli chodzi o nasz węgiel, to pochodzi on z najlepszych polskich kopalń.

   Zapewniamy, że jest w nim niska zawartość popiołu i siarki, na co posiadamy stosowne certyfikaty. Ma on również wysoką kaloryczność. Na składach opału w Łodzi naprawdę ciężko jest znaleźć ekogroszek o tak dobrych parametrach. Oferujemy węgiel, jak i ekogroszek luzem lub workowany (po 25 kg).

   Nasz ekogroszek jest pakowany w polipropylenowe worki, które oddają wilgoć.

    

   Eko Groszek Łódź

   Można ich używać wiele razy. Dzięki temu nasi klienci mogą zaoszczędzić pieniądze, bo nie muszą ciągle kupować nowych worków. Na składach ekogroszku w Łodzi często jest tak, że do węgla jest dodawany miał, żeby zwiększyć jego wagę. W dodatku zarówno węgiel, jak i ekogroszek nie są składowane na utwardzonym terenie.

   To sprawia, że ten opał wilgotnieje. Ekogroszek i miał nie są w takich miejscach plandekowane na każdym etapie składowania przez cały rok. Pamiętaj o tym, że zakup ekogroszku na zimę przez internet jest sporą oszczędnością.

   Bardzo serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.