Galmet jest polską firmą rodzinną z bardzo dużym doświadczeniem w branży grzewczej. Działa już od 35 lat na rynku. Jest jednym z największych producentów urządzeń grzewczych w kraju oraz eksporterem do prawie trzydziestu krajów świata. Firma jest liderem wśród najnowocześniejszych oraz najbardziej rozwiniętych technologicznie przedsiębiorstw. Ich centrum technologiczno-produkcyjne zapewnia jakość oraz najwyższe standardy. Ciągłe ulepszanie personelu oraz produktów prowadzi do tworzenia zaawansowanych technologicznie oraz ekologicznie systemów grzewczych dla indywidualnych gospodarstw domowych, budynków użyteczności publicznej oraz obiektów przemysłowych.

Całkowita oferta firmy zawiera wiele wariantów wyposażenia oraz metod zasilania instalacji grzewczych, a wybór produkowanych urządzeń jest bardzo duży, od całych serii ogrzewaczy wody przez wszystkie typy wymienników c.w.u oraz kotłów c.o., aż po gruntowe oraz powietrzne pompy ciepła i zestawy kolektorów słonecznych.

Firma ciągle realizuje postawione przed nią ambicje i cele. Najważniejszą kwestią jest ciągły rozwój oraz osiągnięcie pozycji światowego lidera w branży grzewczej. Firma zatrudnia ponad 700 pracowników z pasją, którzy są siłą ich przedsiębiorstwa. Doświadczenie oraz kreatywność to cechy ich personelu. Galmet wyróżnia się tym, że wychodzi naprzeciw wyzwaniom, bardzo dobrze zna rynek oraz wyznacza jego kierunek.

KOTŁY GALMET

Ich urządzenia cechują się wysoką jakością, zarówno polskich, jak i europejskich komponentów. Produkują kotły na ekogroszek z najlepszej klasy trwałej stali. Gwarancja na piece na ekogroszek jest oparta na europejskich standardach. Firma oferuje również najnowsze rozwiązania dotykowe oraz internetowe.

Najważniejsza zasada firmy Galmet to: „Jeden Producent – Jeden Serwis – Jedna Gwarancja – Jedno Krajowe Centrum Doradztwa Techniki Grzewczej”. Kupując kocioł na ekogroszek u tego producenta nie musimy się obawiać o spełnienie warunków gwarancji, w przypadku jakiejś awarii.

Co warto wiedzieć o historii firmy Galmet?

Historia marki Galmet zaczęła się w 1982 roku. Stanisław Galara założył jednoosobowy zakład rzemieślniczy w swoim garażu, w którym zajmuje się produkcją wodnych grzejników centralnego ogrzewania, bojlerów oraz grzewaczy wody. Następnie w 1990 roku firma Galmet stała się rodzinną spółką z siedzibą przy ulicy Raciborskiej. Uruchomiono wtedy nowoczesne linie produkcyjne, wzrosła produkcja i sprzedaż. W 1999 roku uruchomiono jedną z najnowocześniejszych w kraju emalierni. W 2001 roku firma uruchomiła zautomatyzowaną linię do lakierowania proszkowego płaszczy zewnętrznych ogrzewaczy.

Co było dalej?

Ruszyła produkcja kotłów na ekogroszek. Było to w 2007 roku. Z czasem firma Galmet stała się ekspertem w produkcji kotłów centralnego ogrzewania na ekogroszek. W związku z tym wzrasta eksport ich kotłów. Następnie w 2008 roku ruszyła produkcja pierwszych pomp ciepła.

Jak to wygląda obecnie?

W 2016 roku Galmet mieści się na 30 000m2 hal i zatrudnia ponad 700 osób. Około 20% produkcji idzie na eksport.

KOTŁY / PIECE GALMET

WYSYŁAMY USTAWIENIA KOTŁA ZA DARMO

WYSYŁAMY USTAWIENIA KOTŁA ZA DARMO

Zapisz się do naszego newslettera, a wyślemy Ci optymalne ustawienia Twojego kotła, tak aby ekogroszek spalał się najbardziej optymalnie.

Wkrótce dostaniesz na maila optymalne ustawienia kotła dostosowane do naszego ekogroszku.

Pin It on Pinterest

Share This