ŻYWIEC

Kotły Żywiec Spółka Jawna to firma z dwudziestopięcioletnim doświadczeniem. Cały czas koncentruje się na budowaniu swojej marki i zdobywaniu uznania klientów na rynku kotlarskim w Polsce. Jest między innymi producentem kotłów na ekogroszek. W czasie ostatnich lat bardzo pracowicie dąży do zwiększania jakości oraz urozmaicenia swojej oferty produktowej, która pozwoli zaspokoić rosnące wymagania klientów.

Proces produkcyjny opiera się na nowoczesnej technologii z wykorzystaniem przecinarek plazmowych, pras hydraulicznych i wykwalifikowanym zespole pracowników. Gwarantuje to wysoką jakość, trwałość oraz sprawność cieplną ich kotłów na ekogroszek, co potwierdzają certyfikaty i wiele nagród oraz wyróżnień. Piece Żywiec spełniają wymagania dyrektyw unijnych i łączących się z nimi normami PN-EN 12809 oraz PN-EN 303-5.

Wykonane w ostatnim czasie inwestycje w wybudowanie nowoczesnej hali produkcyjnej, jej wyposażenie i park maszynowy, sprawiają się Żywiec jest wiarygodnych partnerem dla firm handlowych i instalacyjnych, które oferują wysokiej klasy urządzenia grzewcze. Żywiec posiada również dynamicznie rozwijającą się sieć dystrybucji.

Pin It on Pinterest

Share This