TERMOTECH

Misją producenta kotłów na ekogroszek Termotech jest jakość powstała dzięki spełnieniu zobowiązań wobec ich klientów.

Teraz pora na to, aby napisać parę słów o spółce „TERMO-TECH” P.W.T.K. sp. z o.o., jej możliwościach produkcyjnych oraz świadczonych usługach.

Termotech jest w całości polską spółką. Specjalizuje się w ogrzewaniu. Najważniejszym produktem tej firmy są ekologiczne kotły centralnego ogrzewania na paliwa stałe o mocach do 200 kW i palniki produkowane na podstawie własnych, opatentowanych rozwiązań.

W czasach, gdy dbałość o środowisko naturalne jest tak ważna firma Termotech jest liderem w konstruowaniu oraz produkowaniu kotłów na ekogroszek, które bardzo dobrze wpisują się w programy zmniejszania niskiej emisji. Bezpieczeństwo użytkowników, ekologiczne oraz ekonomiczne kwestie są najważniejszymi parametrami, które wyznaczają kierunki pracy ich konstruktorów.

Firma Termotech posiada nowoczesne zaplecze maszynowe i wykwalifikowaną kadrę, co umożliwia im produkowanie bardzo wysokiej jakości kotły centralnego ogrzewania, jak również realizowanie usług w obszarze spawalnictwa, wycinania plazmowego, obróbki blach na zimno i malowania proszkowego. Firma funkcjonuje w oparciu o System Zarządzania Jakością ISO 9001:2008.

WYSYŁAMY USTAWIENIA KOTŁA ZA DARMO

WYSYŁAMY USTAWIENIA KOTŁA ZA DARMO

Zapisz się do naszego newslettera, a wyślemy Ci optymalne ustawienia Twojego kotła, tak aby ekogroszek spalał się najbardziej optymalnie.

Wkrótce dostaniesz na maila optymalne ustawienia kotła dostosowane do naszego ekogroszku.

Pin It on Pinterest

Share This