STALMARK

Stalmark jest producentem kotłów na ekogroszek centralnego ogrzewania. Funkcjonuje na rynku od 2002 roku.

Od kilkunastu lat zajmuje się produkcją oraz dostarczaniem do klientów wysokiej klasy kotłów centralnego ogrzewania, przeznaczonych do spalania ekogroszku, miału kwalifikowanego, pelletu, drewna i węgla.

Piece firmy Stalmark podlegają nieustannym zmianom i udoskonaleniom. To sprawia, że urządzenia grzewcze funkcjonują na najwyższym poziomie i osiągają wysokie parametry techniczne.

W sterownikach zostało zastosowane intuicyjne sterowania. Umożliwia to szybkie i proste ustawienie kotła centralnego ogrzewania. W dodatku występuje możliwość rozbudowania funkcji regulatora. Dzięki temu można obsługiwać kocioł na ekogroszek za pomocą Internetu lub GSM.

Zastosowanie nowoczesnej technologii elektronicznej umożliwia podłączenie regulatora pokojowego. Produkcja kotłów centralnego ogrzewania opiera się na obowiązujących rozporządzeniach oraz normach. Jest to gwarancja ich jakości i bezpieczeństwa stosowania.

Kotły grzewcze firmy Stalmark są od lat bardzo popularne, nawet wśród wymagających klientów. Priorytetem firmy Stalmark jest wygoda i nowoczesność. W ich ofercie znajdują się tradycyjne kotły węglowe oraz nowoczesne automatyczne kotły z podajnikiem ślimakowym lub tłokowym. Bardzo bogata oferta handlowa firmy Stalmark umożliwia zakup urządzenia grzewczego do użytku domowego lub do zastosowań przemysłowych.

Wybór kotłów centralnego ogrzewania firmy Stalmark gwarantuje klientom dostęp do sprawdzonych i zaawansowanych technologicznie urządzeń. Kotły na ekogroszek firmy Stalmark są bardzo ekonomiczne, co też jest ich zaletą.

WYSYŁAMY USTAWIENIA KOTŁA ZA DARMO

WYSYŁAMY USTAWIENIA KOTŁA ZA DARMO

Zapisz się do naszego newslettera, a wyślemy Ci optymalne ustawienia Twojego kotła, tak aby ekogroszek spalał się najbardziej optymalnie.

Wkrótce dostaniesz na maila optymalne ustawienia kotła dostosowane do naszego ekogroszku.

Pin It on Pinterest

Share This