PEREKO

Pereko jest liderem w produkcji kotłów na paliwa stałe. Jest również producentem kotłów na ekogroszek. W latach 2002-2017 zostało wyprodukowanych 112587 kotłów zasypowych, 59841 kotłów z podajnikiem oraz 6879 pozostałych produktach.

Wiedza, doświadczenie i wiele procesów certyfikujących umożliwiły Pereko w elastyczny sposób dopasować się do aktualnych wymagań rynkowych. To sprawiło, że w swojej ofercie posiada szeroki wybór urządzeń grzewczych, które spełnią oczekiwania każdego użytkownika. W ofercie znajdują się zarówno kotły zasypowe z ręcznym podawaniem paliwa, podajnikowe z automatycznym podawaniem paliwa, jak i kotły, które spełniają nowe wymagania piątej klasy emisji i Ekoprojektu (UE). Wszystkie kotły zasypowe posiadają ruchomy ruszt wody, ergonomiczne drzwiczki, zainstalowane pod kątem, aby zwiększyć szczelność i ułatwić czyszczenie. Bardzo duży zakres mocy od 5 do 50 kW umożliwia łatwiejsze dobranie urządzenia do ogrzewanej powierzchni. Zwiększa to wydajność oraz zmniejsza straty cieplne. Kotły z automatycznym podajnikiem cechują się bardzo dużym komfortem użytkowania. Pereko przygotowało dla swoich klientów pięć modeli kotłów, które są wyposażone w nowoczesne sterowniki. Umożliwiają one obsługę kotłów ze wszystkich miejsc na świecie.

Wśród kotłów z podajnikiem automatycznym występuje szeroki wybór produktów na różnego rodzaju paliwa podstawowe. Może być to ekogroszek, pellet drzewny, miał węglowy lub owies. Ze względu na ekologię Pereko produkuje również modele, które spełniają wymagania piątej klasy emisji spalin zgodnie z normą PN-EN 303-5;2012, jak również wymagania Ekoprojektu ze znakiem Ecodesign. Wszystkie badania wykonano w jednostce akredytowanego laboratorium. Dzięki temu są ważne na obszarze całego kraju. Poza kotłami na paliwa stałe w ofercie Pereko znajdują się też urządzenia dedykowane oraz specjalistyczne. Możemy do nich zaliczyć na przykład nagrzewnicę powietrzno-wodna do ogrzewania dużych powierzchni.

WYSYŁAMY USTAWIENIA KOTŁA ZA DARMO

WYSYŁAMY USTAWIENIA KOTŁA ZA DARMO

Zapisz się do naszego newslettera, a wyślemy Ci optymalne ustawienia Twojego kotła, tak aby ekogroszek spalał się najbardziej optymalnie.

Wkrótce dostaniesz na maila optymalne ustawienia kotła dostosowane do naszego ekogroszku.

Pin It on Pinterest

Share This