OGNIWO

Spółdzielnia Metalowo-Odlewnicza „Ogniwo” zaczęła swoją działalność w 1949 r. Na początku swojej działalności zajmowała się produkcją urządzeń dla górnictwa nafty oraz gazu. Zaczynając od lat siedemdziesiątych XX wieku Spółdzielnia wytwarza kotły grzewcze niskociśnieniowe dla indywidualnego budownictwa.

Od początku swojego funkcjonowania Spółdzielnia bada oraz modernizuje wyroby, aby spełniać oczekiwania ich klientów. Aktualnie jest jednym z najważniejszych producentów kotłów grzewczych na paliwa stałe w naszym kraju. Zakład produkcyjny składa się z dwóch wydziałów: wydziału produkcji metalowej i odlewni żeliwa. Pierwszy z nich jest odpowiedzialny przede wszystkim za produkcję części blaszanych kotła oraz ich montaż. Odlewnia natomiast zajmuje się produkcją odlewów żeliwnych potrzebnych do wytworzenia kotłów i częściowo na sprzedaż.

Pracownicy z wieloletnim doświadczeniem, posiadający wszystkie niezbędne kwalifikacje, nieustannie modernizowany i rozbudowywany park maszynowy, jak również współpraca z Instytutem Chemicznej Przeróbki Węgla, umożliwiają produkowanie wyrobów o coraz lepszej jakości.

WYSYŁAMY USTAWIENIA KOTŁA ZA DARMO

WYSYŁAMY USTAWIENIA KOTŁA ZA DARMO

Zapisz się do naszego newslettera, a wyślemy Ci optymalne ustawienia Twojego kotła, tak aby ekogroszek spalał się najbardziej optymalnie.

Wkrótce dostaniesz na maila optymalne ustawienia kotła dostosowane do naszego ekogroszku.

Pin It on Pinterest

Share This