KLIMOSZ

Firma Klimosz to jeden z największych w kraju producentów bardzo wysokiej jakości kotłów żeliwnych oraz stalowych, automatycznych oraz zasypowych na paliwa stałe, pellet oraz biomasę.

Najważniejszym celem firmy jest wytwarzać produkty opierając się o najwyższe standardy technologiczne, zachowując jednocześnie restrykcyjne normy emisji spalin do środowiska naturalnego.

Firma Klimosz jest dystrybutorem nowoczesnych systemów grzewczych, w tym: ogrzewaczy hybrydowych SMITH, zasobników i podgrzewaczy wody DRAZICE, grzejników żeliwnych VIADRUS, grzejników stalowych QUINN oraz akcesoriów techniki grzewczej. Firma Klimosz oferuje również zbiorniki CWU, zbiorniki buforowe KLIMOSZ TANK i nowoczesne zbiorniki 3w1 CWU+bufor+sprzęgło hydrauliczne z ogrzewaniem przepływowym w opatentowanych miedzianych wężownicach. Dobrze rozwinięta sieć dystrybucyjna w całej Polsce oraz w Europie gwarantuje obsługę klientów na bardzo wysokim poziomie.

Firmę Klimosz wyróżnia doświadczenie i jakość. Zgromadzone przez dwadzieścia pięć lat doświadczenie w produkowaniu kotłów, umożliwiło im wypracowanie zaawansowanych technologicznie rozwiązań, których rezultatem jest grono usatysfakcjonowanych klientów, silna pozycja na runku oraz status lidera w branży grzewczej. Kotły Klimosz produkowane są dla nawet najbardziej wymagających użytkowników. Kotły te przeznaczone są dla klientów, dla których bardzo ważna jest najwyższa jakość, komfort użytkowania oraz bezawaryjność. Ze względu na wyspecjalizowaną kadrę działu projektowego zajmują się też całościową obsługą zarówno ogromnych inwestycji komercyjnych, przemysłowych, jak i inwestycji budownictwa jedno i wielorodzinnego.

Do naszego rozwoju i pracy firmę Klimosz motywuje zadowolenie oraz zaufanie klientów, które jest dla nich najwyższym priorytetem.

Firmę Klimosz wyróżnia również innowacyjność oraz ekologia. Zatrudniają najwybitniejszych inżynierów oraz specjalistów z branży grzewczej. Współpracują z najlepszymi dostawcami, który oferują produkty najwyższej jakości. Firma ma swoje zaplecze badawcze oraz pomiarowe. Każdy wyprodukowany piec jest monitorowany oraz optymalizowany pod względem produktów, które zachodzą w czasie spalania, zmniejszając emisję szkodliwych substancji do środowiska naturalnego. Ich wkład w rozwój oraz ochronę środowiska potwierdzają nowoczesne rozwiązania, które są chronione prawami patentowymi zarejestrowanymi w Urzędzie Patentowym RP.

Ochrona środowiska oraz zmniejszenie emisji szkodliwych substancji jest ich najważniejszym celem. Z tego względu kładą nacisk na produkowanie kotłów, spełniających wymagania restrykcyjnej oraz cenionej piątej klasy emisji i EkoDesign zgodnych z normą EN 303-5:2012.

WYSYŁAMY USTAWIENIA KOTŁA ZA DARMO

WYSYŁAMY USTAWIENIA KOTŁA ZA DARMO

Zapisz się do naszego newslettera, a wyślemy Ci optymalne ustawienia Twojego kotła, tak aby ekogroszek spalał się najbardziej optymalnie.

Wkrótce dostaniesz na maila optymalne ustawienia kotła dostosowane do naszego ekogroszku.

Pin It on Pinterest

Share This