HKS Lazar

HKS Lazar produkuje piece i kotły CO na pellet. HKS Lazar to przedsiębiorstwo rodzinne, które zajmuje się produkcją oraz dystrybucją najlepszej jakości kotłów centralnego ogrzewania. Wśród oferowanych przez tę firmę kotłów, najbardziej popularne są kotły na paliwa stałe, zasilane drewnem, pelletem i ekogroszkiem.

Proponowane przez Hkslazar piece na pellet są urządzeniami najlepszej klasy. Mają kompaktową budowę, bardzo dużą wytrzymałość, co zwiększa ich czas eksploatacji. Wyróżniają się również innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi. Do produkcji marki HKS Lazar wykorzystywane są materiały o bardzo wysokiej jakości, w tym stal nierdzewna pierwszej klasy.

Wszystkie modele z najnowszego katalogu HKS Lazar są wyposażone w zaawansowane sterowniki. Dzięki nim użytkownik ma szybki dostęp do statusów pracy sondy lambda i całego obiegu spalania. Najnowszy model kotłów kondensacyjnych na pellet InterFire cechuje się bardzo wysoką energooszczędnością.

W ofercie firmy HKS Lazar znajduje się również piec na pellet SmartFire 11. Jest bardzo nowoczesnym rozwiązaniem, jeżeli chodzi o piece automatyczne na takie paliwo jak pellet. Kocioł ten ma czyszczony automatycznie palnik oraz zapłon. Efektowność jego pracy to aż 91 procent. To bardzo dobry rezultat.

Produkowane przez HKS Lazar piece na pellet można kupić w ponad czterystu punktach partnerskich na terenie całej Polski. W województwie zachodniopomorskim znajduje się 30 takich punktów, a na Mazowszu więcej niż 60. Firma HKS Lazar bardzo dba o wysoką jakość ich usług. Partnerzy wspierają klientów przed, jak i po zakupie od nich kotła na pellet. Oferują również montaż pieców na pellet, serwis przed- i pogwarancyjny.

W Polsce firma HKS Lazar, która jest również producentem pieców na ekogroszek działa bardzo dynamicznie. Udało jej się zdobyć zaufanie bardzo wielu klientów w naszym kraju. Jednak firma współpracuje również z zagranicą. Kotły CO na pellet firmy HKS Lazar można kupić też między innymi w Niemczech, Francji, Rosji, Czechach, Hiszpanii.

Bardzo wysoka jakość zawsze wyróżniała firmę HKS Lazar na rynku. Zawsze możesz liczyć na to, że ta firma dotrzyma wysokich standardów w każdym obszarze. Ich kotły na pellet są niezwykle funkcjonalne, z tego względu zaspokajają oczekiwania nawet najbardziej wymagającym klientom. Klienci cenią te kotły również z uwagi na stosowane paliwo, innowacyjne technologie, estetyczność oraz bezawaryjność przez długie lata. Jeżeli zależy Ci na piecu o bardzo wysokiej jakości, to firma HKS Lazar będzie najlepszym wyborem.

WYSYŁAMY USTAWIENIA KOTŁA ZA DARMO

WYSYŁAMY USTAWIENIA KOTŁA ZA DARMO

Zapisz się do naszego newslettera, a wyślemy Ci optymalne ustawienia Twojego kotła, tak aby ekogroszek spalał się najbardziej optymalnie.

Wkrótce dostaniesz na maila optymalne ustawienia kotła dostosowane do naszego ekogroszku.

Pin It on Pinterest

Share This