ENKA

Enka to najstarsza prywatna firma w Polsce, jeżeli chodzi o branżę kotlarską.

W 1978 roku zaczęła się produkcja ich kotłów centralnego ogrzewania, natomiast w 1992 roku powstały pierwsze kominki z płaszczem wodnym.

Obecnie już kilkadziesiąt tysięcy klientów ogrzewa ich kotłami oraz kominkami domy, sklepy, warsztaty, fabryki czy szkoły.

Producent kotłów na ekogroszek Enka od 40 lat zapewnia najwyższą jakość produktów. Gwarantuje również terminowość dostaw, profesjonalną obsługę i serwis w całym kraju.

Wyroby mają wszystkie potrzebne atesty bezpieczeństwa, europejskie certyfikaty i dopuszczenia do obrotu w Unii Europejskiej.

Enka do produkcji kotłów wykorzystuje materiały najwyższej jakości. Z tego względu wystawiają najdłuższą gwarancję na rynku. Pracownicy tego producenta kotłów to najlepsi profesjonaliści w branży kotlarskiej.

Enka cały czas stara się rozwijać i dopasowywać produkty do indywidualnych potrzeb klientów. Marketing w tej firmie opiera się głównie na ich odbiorcach. Warto jest zaufać tej firmie z wieloletnim doświadczeniem.

WYSYŁAMY USTAWIENIA KOTŁA ZA DARMO

WYSYŁAMY USTAWIENIA KOTŁA ZA DARMO

Zapisz się do naszego newslettera, a wyślemy Ci optymalne ustawienia Twojego kotła, tak aby ekogroszek spalał się najbardziej optymalnie.

Wkrótce dostaniesz na maila optymalne ustawienia kotła dostosowane do naszego ekogroszku.

Pin It on Pinterest

Share This