DRAGON

Producent kotłów Dragon cechuje się wysoką jakością oraz innowacyjnymi technologiami produkcji. Kotły produkowane są z wykorzystaniem nowoczesnych maszyn oraz atestowanych materiałów. Firma Dragon posiada wykwalifikowaną kadrę pracowniczą, która posiada właściwą wiedzę oraz wieloletnie doświadczenie, jeżeli chodzi o produkcję kotłów centralnego ogrzewania. Dragon stara się cały czas sprostać oczekiwaniom swoich klientów, dlatego inwestuje w nieustanny rozwój. Siedziba fabryki kotłów mieści się w Pleszewie.

Firma Dragon w celu zwiększenia asortymentu współpracuje również z uznanymi na rynku firmami kotlarskimi. Jest też członkiem cenionej Spółdzielni Metalowców „Kotlarz„. Dragon produkuje kotły nie tylko dla klientów indywidualnych, ale również odbiorców hurtowych, jednostek samorządowych, szkół, przedszkoli, placówek wychowawczych, hoteli, przedsiębiorców, ogrodników. Od wszystkich tych podmiotów firma posiada doskonałe referencje.

Producent kotłów na ekogroszek Dragon zapewnia ciepło oraz komfort. Pleszewska Fabryka Kotłów Dragon koncentruje się na produkowaniu kotłów centralnego ogrzewania, które mają zagwarantować głównie ciepło i komfort. Są niezwykle proste w obsłudze i eksploatacji przez długie lata użytkowania.

Bardzo dużym atutem firmy Dragon jest produkcja nowoczesnych kotłów, które cechują się wysoką sprawnością energetyczną i bezawaryjnością. Kotły dzięki wieloletniemu doświadczeniu ich producenta mają również atrakcyjną cenę. Dragon oferuje: sprzedaż ratalną, usługi w obszarze instalacji c.o. oraz modernizacji kotłowni, w tym remonty i wymianę kotłów, szybkie terminy dostaw, serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny, doradztwo techniczne, wieloletnią gwarancję. Firma ta pomaga również swoim klientom w wyborze kotła.

WYSYŁAMY USTAWIENIA KOTŁA ZA DARMO

WYSYŁAMY USTAWIENIA KOTŁA ZA DARMO

Zapisz się do naszego newslettera, a wyślemy Ci optymalne ustawienia Twojego kotła, tak aby ekogroszek spalał się najbardziej optymalnie.

Wkrótce dostaniesz na maila optymalne ustawienia kotła dostosowane do naszego ekogroszku.

Pin It on Pinterest

Share This