669 132 428 - CHCESZ ZAMÓWIĆ EKOGROSZKEK OGIEŃ - ZADZWOŃ
ekogroszek
Skład węgla Poznań

Z naszego sklepu internetowego dostarczamy wszelkiego rodzaju materiały opałowe zarówno do Klientów hurtowych, jak i detalicznych. Prowadzimy ogólnie dostępną sprzedaż. Nie zamykamy się tylko na wyspecjalizowanych odbiorców hurtowych. Opał dowozimy własnym transportem. Najczęściej jest to transport kolejowy.

Można w naszym sklepie internetowym zamawiać opał zarówno telefonicznie, jak i przez e-mail. Węgiel workowany dostarczany na paletach dowozimy do miejsca wskazanego przez klienta. Gwarantujemy bardzo profesjonalną pomoc w doborze najlepszego materiału opałowego, który będzie dostosowany do Państwa potrzeb.

Nasz sklep internetowy specjalizuje się w sprzedaży węgla i robimy to naprawdę doskonale.

 

 

Dobry Skład Węgla Poznań

Działamy w zgodzie z obowiązującymi przepisami ochrony środowiska. Mamy wszystkie potrzebne zezwolenia na handel materiałami opałowymi. Oferujemy bardzo atrakcyjne ceny oraz proponujemy przyjazne dla naszych klientów warunki płatności. Zachęcamy do zamawiania od nas przez internet.

Z pewnością będzie on miał o wiele wyższą jakość niż w przypadku materiałów opałowych, które można dostać na stacjonarnych składach węgla w Poznaniu.

Na pewno ucieszy Cię fakt, że na poparcie naszych słów posiadamy odpowiednie certyfikaty. Jeżeli chcesz wiedzieć więcej, to dzwoń lub pisz. Każdy klient to dla nas priorytet. Zapraszamy do nas!