RANKING KOTŁÓW NA EKOGROSZEK

 

Ogólnopolski Ranking Kotłów powstaje dzięki użytkownikom i dla użytkowników kotłów na ekogroszek.

Pomysł na ranking o kotłach powstał, ponieważ na rynku mamy już bardzo dużo tego typu urządzeń. Pojawiają się też nowi producenci z ciekawymi propozycjami. Tak ogromny wybór może przyprawić o zawrót głowy. Największe firmy produkujące kotły wydają duże pieniądze na reklamę po to by ich produkty były najbardziej zauważalne i rozpoznawalne, ale czy to oznacza, że są najlepsze i warto wydać na nie więcej pieniędzy?

Ten ranking kotłów różni się od wielu już dostępnych w sieci. Nie jest on sztucznie ustawiony. O wyniku końcowym danego kotła decydują sami jego użytkownicy. Do Twojej dyspozycji jest specjalny formularz, dzięki któremu możesz dodać opinię o własnym kotle.

Dodatkowo, żeby dodać rankingowi wiarygodności i bardziej merytorycznego charakteru to oprócz poszczególnych ocen procentowych w kilku kategoriach i oceny ogólnej pieca należy także napisać przynajmniej kilka zdań o swoim konkretnym modelu kotła. Im dłuższy i bardziej merytoryczny opis tym recenzja kotła danego użytkownika będzie bardziej widoczna.

Warto dodawać opinie o swoich kotłach, ponieważ cyklicznie dla wszystkich recenzentów będą losowane różne nagrody.

OCEŃ SWÓJ KOCIOŁ

PRODUCENCI KOTŁÓW NA EKOGROSZEK

O RANKINGU

Ogólnopolski Ranking Kotłów na Ekogroszek powstaje przy udziału użytkowników. Każdy kto ma kocioł, który jest jeszcze w sprzedaży może dodać swoją opinie. Oceniamy tylko kotły aktualnie sprzedawane, ponieważ ranking ma w głównej mierze aspekt edukacyjny. Nie ma sensu oceniać pieców, które nie są już w produkcji.

Dodanie opinii o swoim kotle nic nie kosztuje. Ponadto cyklicznie spośród wszystkich recenzentów będą losowane drobne nagrody. Warto pisać o swoich kołach, by pomóc przyszłym kupującym w podjęciu właściwej decyzji i to jest główny cel tego rankingu.

W celu zapobiegnięcia ew. nadużyciom i fikcyjnym ocenom (np. ze strony producentów) jeden użytkownik może ocenić tylko jedno urządzenie. W przypadku gdy ocena danego kotła będzie wyjątkowo korzysta lub na odwrót będziemy taką ocenę weryfikować.

KRYTERIA OCEN

Formularz jaki należy wypełnić i wysłać zawiera takie dane jak:

1. Nazwa Producenta i nazwa kotła

2. Opis kotła. Im dłuży i merytoryczny tym wyżej w zestawieniu będzie się znajdował, dzięki temu więcej osób go przeczyta

3. Zalety i Wady kotła – subiektywnie

4. Ogrzewany budynek, czyli jaki metraż, czy ocieplony itd.

5. Ocena 3 danych o kotle w skali od 1 do 100  punktów.

  • Wykonanie Kotła
  • Obsługa i Czyszczenie
  • Serwis / Gwarancja

6. Ocena ogólna w skali od 1 do 100 punktów

7. Imie, imie i nazwisko, miejscowość Do podpisu pod oceną użytkowika (NIEWYMAGANE)

8. Adres Email, w celu dodatkowych zapytań lub powiadomienia o nagrodzie ( nie będzie widoczny – NIEWYMAGANE)

 

Ranking Kotłów jest systematycznie poszerzany. Jeśli masz pytania lub chcesz współtworzyć ten serwis zapraszamy do współpracy.

Pin It on Pinterest

Share This