669 132 428 - CHCESZ ZAM├ôWI─ć EKOGROSZKEK OGIE┼â - ZADZWO┼â

RANKING KOTŁÓW NA EKOGROSZEK

 

Ogólnopolski Ranking Kotłów powstaje dzięki użytkownikom i dla użytkowników kotłów na ekogroszek.

Pomys┼é na ranking o kot┼éach powsta┼é, poniewa┼╝ na rynku mamy ju┼╝ bardzo du┼╝o tego typu urz─ůdze┼ä. Pojawiaj─ů si─Ö te┼╝ nowi producenci z ciekawymi propozycjami. Tak ogromny wyb├│r mo┼╝e przyprawi─ç o zawr├│t g┼éowy. Najwi─Öksze firmy produkuj─ůce kot┼éy wydaj─ů du┼╝e pieni─ůdze na reklam─Ö po to by ich produkty by┼éy najbardziej zauwa┼╝alne i rozpoznawalne, ale czy to oznacza, ┼╝e s─ů najlepsze i warto wyda─ç na nie wi─Öcej pieni─Ödzy?

Ten ranking kot┼é├│w r├│┼╝ni si─Ö od wielu ju┼╝ dost─Öpnych w sieci. Nie jest on sztucznie ustawiony. O wyniku ko┼äcowym danego kot┼éa decyduj─ů sami jego u┼╝ytkownicy. Do Twojej dyspozycji jest specjalny formularz, dzi─Öki kt├│remu mo┼╝esz doda─ç opini─Ö o w┼éasnym kotle.

Dodatkowo, ┼╝eby doda─ç rankingowi wiarygodno┼Ťci i bardziej merytorycznego charakteru to opr├│cz poszczeg├│lnych ocen procentowych w kilku kategoriach i oceny og├│lnej pieca nale┼╝y tak┼╝e napisa─ç przynajmniej kilka zda┼ä o swoim konkretnym modelu kot┼éa. Im d┼éu┼╝szy i bardziej merytoryczny opis tym recenzja kot┼éa danego u┼╝ytkownika b─Ödzie bardziej widoczna.

Warto dodawa─ç opinie o swoich kot┼éach, poniewa┼╝ cyklicznie dla wszystkich recenzent├│w b─Öd─ů losowane r├│┼╝ne nagrody.

OCEŃ SWÓJ KOCIOŁ

PRODUCENCI KOTŁÓW NA EKOGROSZEK

O RANKINGU

Og├│lnopolski Ranking Kot┼é├│w na Ekogroszek powstaje przy udzia┼éu u┼╝ytkownik├│w. Ka┼╝dy kto ma kocio┼é, kt├│ry jest jeszcze w sprzeda┼╝y mo┼╝e doda─ç swoj─ů opinie. Oceniamy tylko kot┼éy aktualnie sprzedawane, poniewa┼╝ ranking ma w g┼é├│wnej mierze aspekt edukacyjny. Nie ma sensu ocenia─ç piec├│w, kt├│re nie s─ů ju┼╝ w produkcji.

Dodanie opinii o swoim kotle nic nie kosztuje. Ponadto cyklicznie spo┼Ťr├│d wszystkich recenzent├│w b─Öd─ů losowane drobne nagrody. Warto pisa─ç o swoich ko┼éach, by pom├│c przysz┼éym kupuj─ůcym w podj─Öciu w┼éa┼Ťciwej decyzji i to jest g┼é├│wny cel tego rankingu.

W celu zapobiegni─Öcia ew. nadu┼╝yciom i fikcyjnym ocenom (np. ze strony producent├│w) jeden u┼╝ytkownik mo┼╝e oceni─ç tylko jedno urz─ůdzenie. W przypadku gdy ocena danego kot┼éa b─Ödzie wyj─ůtkowo korzysta lub na odwr├│t b─Ödziemy tak─ů ocen─Ö weryfikowa─ç.

KRYTERIA OCEN

Formularz jaki należy wypełnić i wysłać zawiera takie dane jak:

1. Nazwa Producenta i nazwa kotła

2. Opis kotła. Im dłuży i merytoryczny tym wyżej w zestawieniu będzie się znajdował, dzięki temu więcej osób go przeczyta

3. Zalety i Wady kot┼éa – subiektywnie

4. Ogrzewany budynek, czyli jaki metra┼╝, czy ocieplony itd.

5. Ocena 3 danych o kotle w skali od 1 do 100  punktów.

  • Wykonanie Kot┼éa
  • Obs┼éuga i Czyszczenie
  • Serwis / Gwarancja

6. Ocena og├│lna w skali od 1 do 100 punkt├│w

7. Imie, imie i nazwisko, miejscowo┼Ť─ç Do podpisu pod ocen─ů u┼╝ytkowika (NIEWYMAGANE)

8. Adres Email, w celu dodatkowych zapyta┼ä lub powiadomienia o nagrodzie ( nie b─Ödzie widoczny – NIEWYMAGANE)

Nasz Ogólnopolski Ranking Kotłów na Ekogroszek powstał też z tego powodu, że chcemy zebrać w nim najpopularniejsze modele kotłów na paliwo stałe.

Ranking kot┼é├│w b─Ödzie zawiera┼é tylko sprawdzone i polecane przez u┼╝ytkownik├│w pozycje. W rankingu kot┼é├│w znajdziesz r├│wnie┼╝ informacje o tym, jakie s─ů koszty eksploatacyjne danego kot┼éa.

Dowiesz si─Ö z niego te┼╝ jakie s─ů jego zalety i wady. B─Ödziesz wiedzia┼é, jak─ů powierzchni─Ö jest on w stanie ogrza─ç i czy b─Ödzie odpowiedni do Twojego domu, czy musisz szuka─ç czego┼Ť innego.

Prosimy użytkowników również o to, żeby w rankingu kotłów dodawali informacje o obsłudze kotła, jego wykonaniu i czyszczeniu oraz o serwisie i gwarancji. To wszystko pozwoli innym osobom, wybrać jak najlepszy dla nich piec. W rankingu kotłów nie faworyzujemy żadnej firmy.

Nie jest on tworzony bezpo┼Ťrednio przez nas, ale przez u┼╝ytkownik├│w. Nasz ranking kot┼é├│w jest najbardziej wiarygodnym w sieci. Zach─Öcamy do przegl─ůdania modeli kot┼é├│w i dodawania swoich ulubie┼äc├│w. Mamy nadziej─Ö, ┼╝e ten ranking kot┼é├│w b─Ödzie dla wszystkich przydatny.

Ranking Kot┼é├│w jest systematycznie poszerzany. Je┼Ťli masz pytania lub chcesz wsp├│┼étworzy─ç ten serwis zapraszamy do wsp├│┼épracy.