RANKING KOTŁÓW NA EKOGROSZEK

 

Ogólnopolski Ranking Kotłów powstaje dzięki użytkownikom i dla użytkowników kotłów na ekogroszek.

Pomysł na ranking o kotłach powstał, ponieważ na rynku mamy już bardzo dużo tego typu urządzeń. Pojawiają się też nowi producenci z ciekawymi propozycjami. Tak ogromny wybór może przyprawić o zawrót głowy. Największe firmy produkujące kotły wydają duże pieniądze na reklamę po to by ich produkty były najbardziej zauważalne i rozpoznawalne, ale czy to oznacza, że są najlepsze i warto wydać na nie więcej pieniędzy?

Ten ranking kotłów różni się od wielu już dostępnych w sieci. Nie jest on sztucznie ustawiony. O wyniku końcowym danego kotła decydują sami jego użytkownicy. Do Twojej dyspozycji jest specjalny formularz, dzięki któremu możesz dodać opinię o własnym kotle.

Dodatkowo, żeby dodać rankingowi wiarygodności i bardziej merytorycznego charakteru to oprócz poszczególnych ocen procentowych w kilku kategoriach i oceny ogólnej pieca należy także napisać przynajmniej kilka zdań o swoim konkretnym modelu kotła. Im dłuższy i bardziej merytoryczny opis tym recenzja kotła danego użytkownika będzie bardziej widoczna.

Warto dodawać opinie o swoich kotłach, ponieważ cyklicznie dla wszystkich recenzentów będą losowane różne nagrody.

OCEŃ SWÓJ KOCIOŁ

PRODUCENCI KOTŁÓW NA EKOGROSZEK

O RANKINGU

Ogólnopolski Ranking Kotłów na Ekogroszek powstaje przy udziału użytkowników. Każdy kto ma kocioł, który jest jeszcze w sprzedaży może dodać swoją opinie. Oceniamy tylko kotły aktualnie sprzedawane, ponieważ ranking ma w głównej mierze aspekt edukacyjny. Nie ma sensu oceniać pieców, które nie są już w produkcji.

Dodanie opinii o swoim kotle nic nie kosztuje. Ponadto cyklicznie spośród wszystkich recenzentów będą losowane drobne nagrody. Warto pisać o swoich kołach, by pomóc przyszłym kupującym w podjęciu właściwej decyzji i to jest główny cel tego rankingu.

W celu zapobiegnięcia ew. nadużyciom i fikcyjnym ocenom (np. ze strony producentów) jeden użytkownik może ocenić tylko jedno urządzenie. W przypadku gdy ocena danego kotła będzie wyjątkowo korzysta lub na odwrót będziemy taką ocenę weryfikować.

KRYTERIA OCEN

Formularz jaki należy wypełnić i wysłać zawiera takie dane jak:

1. Nazwa Producenta i nazwa kotła

2. Opis kotła. Im dłuży i merytoryczny tym wyżej w zestawieniu będzie się znajdował, dzięki temu więcej osób go przeczyta

3. Zalety i Wady kotła – subiektywnie

4. Ogrzewany budynek, czyli jaki metraż, czy ocieplony itd.

5. Ocena 3 danych o kotle w skali od 1 do 100  punktów.

  • Wykonanie Kotła
  • Obsługa i Czyszczenie
  • Serwis / Gwarancja

6. Ocena ogólna w skali od 1 do 100 punktów

7. Imie, imie i nazwisko, miejscowość Do podpisu pod oceną użytkowika (NIEWYMAGANE)

8. Adres Email, w celu dodatkowych zapytań lub powiadomienia o nagrodzie ( nie będzie widoczny – NIEWYMAGANE)

 

Ranking Kotłów jest systematycznie poszerzany. Jeśli masz pytania lub chcesz współtworzyć ten serwis zapraszamy do współpracy.

WYSYŁAMY USTAWIENIA KOTŁA ZA DARMO

WYSYŁAMY USTAWIENIA KOTŁA ZA DARMO

Zapisz się do naszego newslettera, a wyślemy Ci optymalne ustawienia Twojego kotła, tak aby ekogroszek spalał się najbardziej optymalnie.

Wkrótce dostaniesz na maila optymalne ustawienia kotła dostosowane do naszego ekogroszku.

Pin It on Pinterest

Share This