669 132 428 - CHCESZ ZAMÓWIĆ EKOGROSZKEK OGIEŃ - ZADZWOŃ
ekogroszek

Ekogroszek Świebodzin – to wysokiej jakości opał w Twojej okolicy. Nasz produkt to zestawienie świetnych właściwości spalania oraz przystępnej ceny. Z jego pomocą możesz wydajnie ogrzać swój dom w sezonie jesienno-zimowym. Pozwala na błyskawiczne osiągnięcie zadanej temperatury, a także utrzymanie jej na stałym poziomie. Ekogroszek w Świebodzinie to bezpieczne rozwiązanie dla domowników oraz środowiska. Spełnia wszystkie niezbędne normy. Opał charakteryzuje się niewielką wilgotnością. Podczas spalania wytwarzana jest niewielka ilość popiołu oraz siarki. Poznaj ekogroszek, który chętnie wybierają inni kupujący w Twoim regionie.

Ekogroszek Świebodzin – doskonałe parametry opału

Świebodzin znany jest m.in. z pomnika Chrystusa Króla o wysokości 52 metrów. Do 2011 roku uznawany był za najwyższy pomnik na świecie. Ponadto znajdują się tu inne liczne zabytki architektury. Mieszkańcy tego regionu co roku muszą znaleźć dobry ekogroszek w Świebodzinie.

Opał sprzedawany jest w workach lub luzem. Bez względu jednak na formę pakowania odznacza się świetnymi właściwościami. Podczas spalania do atmosfery wydzielana jest jedynie niewielka ilość siarki. Wytwarzana jest także znikoma ilość popiołu. Później może on zostać wykorzystany do użyźniania np. trawników. Ponadto użytkownik nie musi martwić się o zbyt częste czyszczenie pieca. Opał charakteryzuje się również niewielkim poziomem wilgotności.

Dobry ekogroszek Świebodzin to opał bezpieczny dla środowiska oraz użytkowników. Z jego pomocą można wydajnie ogrzewać mieszkanie w sezonie grzewczym. Pakowanie w worki doskonale sprawdzi się w przypadku użytkowników indywidualnych. Worki ułatwiają magazynowanie, transport oraz uzupełnianie podajnika.

 

DOSTAWA GRATIS NA TERENIE CAŁEGO KRAJU.

 

Ekogroszek w Świebodzinie – cena

Dobry ekogroszek Świebodzin charakteryzuje się doskonałymi parametrami, a także korzystną ceną. Jako producent opału oferujemy przystępną cenę – bez pośredników. W sprzedaży detalicznej i hurtowej.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Zapewnij ciepło sobie i swoim bliskim.

DOSTAWA GRATIS NA TERENIE CAŁEGO KRAJU

ZADZWOŃ I ZAMÓW

669 132 428

EKOGROSZEK OGIEŃ

Wartość Opałowa - 23-25 MJ/kg
✅ Granulacja - 5-25mm
Spiekalność - 0-10 RI
✅ Popiół - 4-7%
Zawartość Siarki ~0,4%
100% Bez Kamienia
 

EKOGROSZEK ULTRA

Wartość Opałowa - 26-29 MJ/kg
✅ Granulacja - 6-25mm
Spiekalność - 0-3 RI
✅ Popiół - 2-4%
Zawartość Siarki ~0,4%
100% Bez Kamienia
 

EKOGROSZEK PREMIUM

Wartość Opałowa - 24-26 MJ/kg
✅ Granulacja - 5-25mm
Spiekalność - 0-10 RI
✅ Popiół - 3-7%
Zawartość Siarki ~0,6%
100% Bez Kamienia
 
satysfakcja ekogroszek ogień
lider ekogroszek ogień
sibugol rzetelna firma