669 132 428 - CHCESZ ZAMÓWIĆ EKOGROSZKEK OGIEŃ - ZADZWOŃ
ekogroszek

Najlepszy Ekogroszek – SIBUGOL EKOGROSZEK OGIEŃ

Jesteśmy jednym z największych dostawców materiałów opałowych w POLSCE. Na rynku lokalnym jesteśmy już znaną i szanowaną firmą. Jednak to nie hamuje naszego rozwoju, a wręcz przeciwnie dodaje nam sił do dalszych działań i inwestowania w naszą firmę. Naszym klientom gwarantujemy, że to się nigdy nie zmieni, bo naszym celem jest oferowanie Państwu produktów oraz usług w jak najwyższej jakość.

Sprzedaż materiałów opałowych

Zajmujemy się sprzedażą materiałów opałowych. Można znaleźć u nas takie surowce jak: węgiel brunatny, węgiel orzech, kostka, różne rodzaje miału energetycznego, drewno i brykiet.

Polecamy nasz ekogroszek

Naszym strategicznym produktem niewątpliwie jest ekogroszek. Jest stałym elementem naszej oferty. Mogą go Państwo nabyć luzem albo w trwałych opakowaniach. To materiał opałowy, który cechuje się mnóstwem zalet. Jest wydajny, ekologiczny i niedrogi. To, jak bardzo wysokiej jakości jest to produkt, najlepiej obrazują statystyki. Aż 92% naszych klientów ponownie zamawia ekogroszek. Właśnie dlatego mamy go w stałej ofercie, aby nigdy klient nie musiał zbyt długo czekać na jego dostawę. Gwarantujemy Państwu, że gdy kupicie, choćby tonę naszego ekogroszku, to z pewnością zrobicie jeszcze niejedno zamówienie. Więcej na jego temat możecie Państwo przeczytać na naszym blogu (zakładka Blog).

Dowozimy na terenie całej Polski

Wyróżnia nas nie tylko wysoka jakość materiału opałowego, ale również elastyczne podejście do klienta. Odległość nie jest dla nas żadnym problemem. Dostarczamy węgiel na terenie całej Polski. Dodatkowo osobom mieszkającym na Śląsku oraz w miejscowościach w promieniu 200 km od jego centrum, oferujemy bezpłatny dowóz. Dowozimy materiał opałowy klientom pod same drzwi! Szybko, wygodnie i w atrakcyjnych cenach! Oferujemy sprzedaż hurtową dla składów opału.

Sprawdzeni dostawcy

Poza Śląskiem wysyłamy nasze materiały opałowe kurierem. Współpracujemy ze sprawdzonymi dostawcami i mamy pewność, że nasze produkty dotrą do Państwa na czas i w nienaruszonym stanie.

Indywidualne podejście i profesjonalne doradztwo

Do każdego zamówienia podchodzimy z zaangażowaniem. Mamy indywidualne podejście do klientów. Rozumiemy Państwa potrzeby. Wiemy, że często zakup opału to poważny wydatek i zależy Państwu na tym, aby wybrać jak najlepszy dla siebie produkt, który pozwoli ogrzać wasz dom przez całą zimę. Chętnie pomożemy dobrać, jak najlepszy dla Państwa produkt i odpowiemy na wszelkie pytania. Nie każdy musi być ekspertem od materiałów opałowych. My jesteśmy i z chęcią podzielimy się z Państwem naszą wiedzą!

Ambitny i zgrany zespół

Niewątpliwą zaletą naszej firmy Dobry Ekogroszek są ludzie. Nasz zespół składa się z ambitnych i zaangażowanych w swoją pracę ludzi. To sprawia, że możemy Państwu zagwarantować, nie tylko miłą, ale również w pełni profesjonalną obsługę.

Gwarantujemy szybką, a na terenie Śląska również bezpłatną dostawę oraz bardzo wysokiej jakości materiał opałowy. W szczególności polecamy nasz ekogroszek Ogień. Serdecznie zapraszamy do kontaktowania się z nami oraz skorzystania z naszych usług!