669 132 428 - CHCESZ ZAMÓWIĆ EKOGROSZKEK OGIEŃ - ZADZWOŃ
ekogroszek

%

Ocena Całkowita

DEFRO to firma z wieloletnią tradycją, która sięga lat 70. ubiegłego wieku. Charakteryzuje się innowacyjnymi, nowoczesnymi rozwiązaniami, dzięki którym możliwe jest dostarczanie i spalanie paliwa w najlepszych z możliwych warunków. Wieloletnie doświadczenie, w połączeniu ze śledzeniem aktualności technologicznych i trendów, umożliwia tworzenie pieców c.o. wyjątkowych, funkcjonalnych i bezpiecznych zarazem.

W roku 2017, przedsiębiorstwo po raz kolejny znalazło się na Złotej Liście Pracodawców Państwowej Inspekcji Pracy z tytułem „Pracodawca – Organizator pracy bezpiecznej”. Stanowi krajowego lidera, który swobodnie wkroczył na europejskie rynki branży cieplnej.

Wysoce efektywny, nowoczesny kocioł DEFRO Komfort Eko na eko – groszek to propozycja dla wymagających Klientów, oczekujących jakości, funkcjonalności i wieloletniej gwarancji zadowolenia. Produkt z „wyższej półki” dedykowany jest zarówno pomieszczeniom prywatnym, jak i budynkom użyteczności publicznej. Zwarta, wygodna w ustawieniu i użytkowaniu konstrukcja pozwala na lokalizację pieca w dowolnie wybranej, nawet niewielkiej kotłowni. To z kolei sprawia, iż każdy zainteresowany może nabyć opisywany produkt, niezależnie od miejsca zamieszkania. Co więcej, wspomniany piec może jednorazowo ogrzać blisko 360 m2 powierzchni, przez co nadaje się nie tylko do małych domków jednorodzinnych. Obecność różnorodnych wersji mocy kotła daje sposobność wyboru właściwej opcji, dopasowanej do potrzeb i oczekiwań właściciela.

Piec DEFRO Komfort Eko na eko – groszek wyróżnia się zastosowaniem wysokiej jakości materiałów. Sam wymiennik ciepła został bowiem wykonany z atestowanej, grubej na 6 mm stali kotłowej, pochodzącej ze znanych i cenionych hut Arcelor Mittal Poland S.A. Ponadto sama śruba podajnika paliwa zaprojektowana została z jednego elementu, co gwarantuje jej sprawność i zdecydowanie większą wytrzymałość (nawet przy dużej eksploatacji). Obecność rusztu zastępczego, w którym wykorzystano wysokiej jakości, żaroodporne żeliw sprawia, iż cały kocioł to gwarancja wytrzymałości i mocy. Odprowadzanie spalin, zwane potocznie czopuchem posiada pionową bądź też poziomą konfigurację, dzięki której użytkownik może samodzielnie zdecydować, która opcja jest dla niego bardziej praktyczna. Ale to nie koniec innowacji, mających wpływ na jeszcze lepszą funkcjonalność i uniwersalizm urządzenia.

Kocioł DEFRO Komfort Eko na eko – groszek wyposażono również we właściwy, automatyczny czujnik otwarcia pokrywy zasobnika, co niweluje ryzyko nieprzyjemnych wypadków, związanych z nieuwagą osób go obsługujących. Ponadto produkt, o którym mowa posiada energooszczędny motoreduktor z autorewersem, uaktywnianym w przypadku blokady podajnika paliwa. Najwyższa jakość, najlepsze technologie – piec z pewnością zachwyci niejedną osobę, mającą świadomość jak wiele komfortu można zyskać, dzięki właściwym zabezpieczeniom takich kotłów. Dużym ułatwieniem jest również obecność systemu wyrównywania ciśnień zasobnika paliwa, jak i możliwość wyboru kierunku otwierania drzwiczek. Drobne szczegóły, mające wpływ na poczucie bezpieczeństwa użytkowników.

Nowoczesny i ekologiczny piec DEFRO Komfort Eko na eko – groszek charakteryzuje się wysoka sprawnością cieplną, która oscyluje w granicach 87%. Taki wynik jest imponujący i deklasuje sporo produktów tej samej klasy, innych marek, a wszystko dzięki zwiększonemu odzyskowi ciepła ze spalin. Jak widać, rozwiązanie poniżej to dbałość o najmniejsze detale, przyczyniające się do jeszcze lepszej i bardziej efektywnej pracy urządzenia. Pomysł posiada pięcioletnia gwarancję producenta na szczelność wymiennika ciepła oraz dwa lata na sprawne działanie kotła i jego pozostałe elementy.

Jest propozycją nowoczesną, wyposażoną w kolorowy, dotykowy panel sterowania, mającym możliwość obsługi czterech pomp, jak i zaworu mieszanego. Ponadto rozwiązanie daje sposobność obsługi poprzez GSM bądź Internet, jak i bezpośredniej regulacji kąta położenia panelu sterującego. Piec DEFRO Komfort EKO na eko- groszek z pewnością zasługuje na pozytywną opinię. Jego jakość jest adekwatna do ceny.